Ofset-Matbaa Hizmetleri

Balıkesir Ofset baskı

Balıkesir Ofset baskı belirli gramaja kadar olan kağıt ve kağıt benzeri ürünler üzerine basım yapılmasını sağlayan özel bir tekniktir. Günümüzde bu basım tekniği ile kitap, gazete, dergi, broşür ve kartvizit gibi aynı üründen çok sayıda basılmasını gerektiren ürünler basılır. Basım işlemi esnasında elle hazırlanmış ya da fabrikasyon özel kalıplar kullanılmaktadır. Daha kaliteli bir basım talep edildiğinde fabrikasyon kalıpların kullanılması gerekir. Balıkesir ofset baskı alanında Alresoft firması olarak tercih ettiğimiz en yüksek baskı kalitesi ile müşterilerimizin bu alandaki ihtiyaçlarını gideriyoruz.

Balıkesir Kartvizit İşleriniz İçin Alresoft’u Tercih Edebilirsiniz

Grafik tasarımından kalıplarına, kağıdından mürekkebine en ince detayları sizin yerinize düşünerek hazırladığımız ürünler ile firmanızı rakiplerinden ayırabilirsiniz. Ofset baskı tekniği sayesinde tüm baskılar en yüksek kalitede hazırlanmış olacaktır. Balıkesir kartvizit tasarımlarımız sayesinde firmanızı en iyi şekilde müşteri kitlesine tanıtabilirsiniz.
Balıkesir Broşür Baskı Hizmetlerimiz
Balıkesir broşür baskı hizmeti alan kullanıcılarımızın tamamından gerek grafik tasarım gerekse baskı kalitesi anlamında yüzde yüz olumlu geri dönüşüm almış bir firma olarak en iyiye ulaşabilmeniz ve firmanızı tanıtabilmeniz için özel fiyatlarımız ile siz hemşerilerimize destek oluyoruz.

Balıkesir Dijital Baskı

Dijital baskı sistemleri ofset baskıya nazaran daha düşük kalitede sonuç vermesine rağmen az sayıda ürünün basılması gerektiğinde düşük maliyeti sayesinde kaliteli ürünler elde etmenizi sağlar. Piyasada hizmet veren çok az firmada yüksek kalitede dijital baskı makineleri bulunmaktadır. Bu nedenle iyi bir sonuç elde edebilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofset Baskı ve Dijital Baskı Farkları

Balıkesir ofset baskı ile çok sayıda basımı gereken ürünler basılır. Bu hem düşük maliyet hem de kaliteli bir basım elde edilmesini sağlar. Günümüzde gazete ve dergiler dahi ofset baskı tekniği ile basılmaktadır. Kitap, broşür, kartvizit gibi baskı işleri tabaka dediğimiz özel kağıtlara basılarak kesim işleminin ardından hazır edilir. Genel olarak ofset baskıda minimum baskı adedi ürünün boyutlarına göre değişiklik gösterir.Balıkesir ofset baskı  Kartvizit açısından örnek vermek gerekirse bir basımda minimum 1000 adet kartvizit basılabilir.

Bunun yanında ürünün boyutu büyüdükçe miktarda değişiklik yapılabilir. Ofset baskıda ne kadar çok basım yaparsanız birim maliyetiniz o derece düşecektir. Ancak ofset baskı değişikliklere kapalı bir sistemdir.

Dijital Baskı ise tek bir kartviziti bile bastırabileceğiniz hızlı ve pratik bir yöntemdir. Bu yöntemde maliyet sabittir. Ne kadar bastırırsanız bastırın birim başına aynı parayı ödersiniz. Özellikle az sayıdaki baskı işleriniz için bu yöntemi kullanmanız tavsiye edilir. Baskı kalitesi ofset baskıya nazaran daha düşüktür.
Her türlü Balıkesir ofset baskı işleriniz için 0551 180 99 54 numaralı telefondan, bizi arayabilir ya da iş yerimize gelerek portföyümüzü inceleyebilirsiniz.

Grafik Tasarım Hizmetlerine mi ihtiyacınız var ? Tıklayın