Recent News

Read the latest news and stories.

Balıkesir Yazılım

Balıkesir yazılım Şirketi olan, şirketimiz, bu sektördeki Balıkesir işletmeleri arasında müesseselere özel yazılım geliştiren tek işletmedir. Balıkesir şehrinde büyüyen sanayisine, Belediyelerine ve değişik devler müesseselerinin yazılımsal ve altyapı gereksinimlerini gidermek ismine Balıkesir şehrinde kurulmuş ve yatırımlarını bu kent için tasarlamıştır.

Şehrimizin, yazılımsal gereksinimlerini inceleme edip, çözüme kavuşturmak ve dışarıya olan bu alanda ki gereksinimlerini eksiltmek ve gidermek için Alresoft Yazılım Teknolojileri olarak hizmet vermeye başlamış ve bu alanda yaptığı doğru ve nitelikli işler ile kendini kabul ettirmiştir.

Günümüzde teknolojinin süratle ilerlemesi ve buna bağlı olarak ticaretin yoğun yaşanması dolayısıyla çok muhtelif alanlarda hizmet vermekteyiz. Balıkesir Yazılım ağırlığı Sağlık Kurumu Bilgi İdare Sistemi, olan şirketimiz son senelerde büyüyen teknoloji ve sektördeki çoğalan yazılım arzları yönünde Ön Muhasebe Programı, Sıcak Satış Yazılımı, Taşıt Satış-Stok Plesiyer yazılımı, Mobil Raporlama Uygulamaları, Mobil Tanıtım Uygulamaları geliştirmektedir. Aynı zamanda Piyasada kendini ispatlamış bir hayli ticari kutu programa entegrasyon geliştirmektedir. Bir Hayli endüstriyel makineyi El Terminali, Endüstriyel Tablet, Barkodlu sistemler vb. iş takip süreçleri, stok yönetimi, mahsul yönetimi, yapım yönetimi gibi sistemlerle entegre ederek iş akışını ve işleyişini basitleştiren sektörel yazılımlar ortaya çıkarmaktadır. Bunların yanı gizeme en çok seçim edilen Yazarkasapos olan İngenico Yazarkasapos un Bursa Yetkili Bayisidir. İngenico Yazarkasaposlara yazılım entegrasyonu geliştirmektedir.
AlreSoft Yazılım
Balıkesir Yazılım Şirketleri Kategorisinde Yer Almaktadır.

Share:

Comments

No Comments

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir