Recent News

Read the latest news and stories.

3D Mimari Modelleme

Balıkesir 3D Mimari Modelleme

İnşaat sektöründe artan rekabet bu alanda hizmet veren firmaların kullanıcılarına daha farklı çözümler sunmasını gerektiriyor. 3D mimari modelleme Balıkesir de henüz çok fazla firma tarafından kullanılmakta olan bir özellik değildir. Eğer ürününüz ile öne çıkmak ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız bu konuda yapacağınız yatırım sektörde lider durumda olmanızı sağlayacaktır.

3D Mimari Modelleme Nedir?

3D modelleme ileri teknolojiye sahip bilgisayar yazılımları kullanılarak canlı ve de cansız bütün nesnelerin üç boyutlu olacak biçimde dijital ortamda baştan itibaren çizilmesi ve bir modele aktarılması işlemidir. Bu uygulamayı bu alanda eğitim almış uzmanlar gerçekleştirilebilir.

3D Mimari Modelleme Nasıl yapılır?

3D mimari modelleme işlemi sırasında genel olarak 3DS Max ve AutoCAD programları kullanılmaktadır. Bu programlar özel lisanslar ile satılır ve her türlü nesnenin boyutuna bakmaksızın modele aktarılabilmesini sağlar.

 

– Mimari modelleme yapılabilmesi için projenin mimar tarafından çizilmiş halinin teslim edilmesi gerekir.
– Proje üzerinde yapılan değerlendirmelerin ardından ölçüler, iç ve dış detaylar belirlenerek ilk analiz gerçekleştirilir.
– Daha önce belirtilmiş programlar aracılığı ile orijinal ölçüler dikkate alınarak çizimler gerçekleştirilir.

Tüm detaylara dikkat edilerek sunulan hizmetimiz en kaliteli görünümü elde etmenizi sağlar.
– Dış dizayn konusunda farklı fikirler de değerlendirilerek çizime son görünüm verilir. Bu süreçte proje sahibi ve mimarı ile sürekli irtibat içerisinde olarak en doğru görünümün elde edilmesi sağlanır.
– Son olarak proje render edilir.
– Maket uygulanması konusunda da hassasiyet ile çalışarak projenizin en güzel şekli ile bir örneği oluşturulmuş olur.

 

3D Mimari Modellemenin Avantajları

Balıkesir 3D Mimari Modelleme alanında tüm gelişmesine ve farklı inşaat projeleri yer almasına rağmen çok fazla alternatife sahip olmayan bir şehrimizdir. Bu alanda inşaatlar daha temel atılmadan satılması için insanlara nasıl bir ev satın alacaklarını göstermenize yarayan 3D Modelleme satışlarınızın daha kolay ve hızlı olmasını sağlayacaktır.
3d Mimari Modelleme Balıkesir hizmetlerimiz için bizi 0554 326 87 07 numaralı telefondan arayabilir ya da iş yerimize gelerek tüm portföyümüzü inceleyebilirsiniz.

 

Share: